KONST / Litografier / Färglitografi 12691058
nr 1269 1058
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 10/100, daterad 1989. Motivet: 43x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:07:06
100 kr
200 kr